Yhteystiedot
Sähköpostiosoite: info@lahdennavigaatioseura.fi
Facebook – Lahden Navigaatioseura ry

Hallitus:

Kommodori Pasi Salminen 040 849 1591 pasi.salminen (at) sweco.fi
Varakommodori, talous, jäsenlehti, kotisivut Päivi Rahkonen 044 289 9501 paivi_lns (at) hotmail.com
Katsastuspäällikkö Toni Finsk 040 046 3211 finsk (at) phnet.fi
Jäsenrekisteri Helena Heinonen 040 035 3484 helena.heinonen (at) gmail.com
Facebook Sami Rahkola 040 198 2778 sami.rahkola (at) elisanet.fi
  Petri Hämäläinen 040 081 9657 petri.hamalainen (at) ppa.inet.fi

Opettajat:

Saaristo, avomeri Tuija Piltti 044 577 4075 tuija.piltti (at) gmail.com
Saaristo Helena Heinonen 040 035 3484 helena.heinonen (at) gmail.com
Saaristo, rannikko Päivi Rahkonen 044 289 9501 paivi_lns (at) hotmail.com

Katsastajat:

Katsastuspäällikkö Toni Finsk 040 046 3211 finsk (at) phnet.fi
  Petri Lampola 040 045 7707 petri.lampola (at) phnet.fi
  Jussi Luomalahti 050 528 9171 jussi.luomalahti (at) outlook.com

Muut vastuut:

Sihteeri, myyntitarvikkeet Veikko Leinonen 040 513 4550 veikkok.leinonen (at) gmail.com
Enon tukikohdan isäntä Juha Roine 040 051 7947 juha.roine (at) luukku.com

Laskutusosoite ja seuran posti:

Lahden Navigaatioseura ry
c/o Päivi Rahkonen
Pietiläntie 63
15700 LAHTI

Pankkiyhteystiedot:

IBAN FI87 4212 1120 1292 53
BIC ITELFIHH

Seuran y-tunnus 3027679-6